Vraagtekens bij plannen gezondheidscentrum Kooiplein

De fractie van de D66 is benaderd door een aantal bezorgde toekomstige gebruikers over de bouw van het gezondheidscentrum aan het Kooiplein. De D66 heeft geluiden gehoord over de wensen en eisen van gebruikers van het zorgcentrum, waaronder specialisten zoals artsen en fysiotherapeuten, en die komen niet overeen met de toekomstige plannen.

Audiofragment: Peter Bootsma (D66) uit zijn zorgen in Nieuws071 over de toekomstige plannen van het gezondheidscentrum Kooilaan.

“De ingang pal aan de Willem de Zwijgerlaan is een hele onhandige plek en is te voet niet goed te bereiken en ook met de auto kun je niet voor de deur komen” stelt Peter Bootsma (D66). Hij is het eens met de toekomstige gebruikers en stelt daarom vragen aan het college over onder andere de bereikbaarheid van het gezondheidscentrum. De wensen en eisen van gebruikers zijn namelijk al vroeg voorgelegd aan Kooiplein CV. De gebruikers vragen zich daarom af of zij zich nu nog wel willen vestigen op deze locatie.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Onderzoek naar brand Vlietweg bemoeilijkt door bluswerkzaamheden

19 oktober 2026

ZZ Leiden Dames doorbreekt reeks nederlagen

19 oktober 2026

LIFF groeit door: dit jaar 43.000 bezoeken

19 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×