(Foto's: AS Media)

Lesauto betrokken bij frontale botsing op N206

Twee auto’s zijn vrijdagavond rond 19.15 uur frontaal op elkaar geklapt. Dat gebeurde op de N206, vlak voor het viaduct onder de A44 richting de Plesmanlaan in Leiden. Eén van de betrokkenen was de leerling van een lesauto. Twee kinderen die in een van de auto’s zaten, kregen van de politie een traumabeertje tegen de schrik.

De schade aan beide voertuigen is enorm. De brandweer heeft hand- en spandiensten verleend terwijl ambulancemedewerkers de inzittenden heeft gecontroleerd. Drie raakten gewond, zeker een inzittende is naar het ziekenhuis vervoerd. De politie onderzoekt hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren en schuldig is aan de botsing.

Tijdens de afhandeling van het ongeval werd het verkeer vanaf de A44 uit de richting van Amsterdam teruggeleid naar de snelweg richting Wassenaar. Ook op de N206 ondervond het verkeer de nodige hinder tijdens de afhandeling van de botsing.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

112 Sleutelstad Leiden

Laatste Nieuws

Laurie (12) wint ontwerpwedstrijd Pridebankje Oegstgeest

11 oktober 2026

Bibliotheek Voorschoten viert tienjarig bestaan GalerieBieb, Taalhuis en meer

11 oktober 2026

Grote investeringen en hogere woonlasten in nieuwe begroting Voorschoten

11 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×