De Valkenburgerweg in Oegstgeest. (Foto: Wijkagenten Oegstgeest)

Man in Oegstgeest bekogeld met hardgekookt ei, politie zoekt getuigen

Een 55-jarige wandelaar is op de Valkenburgerweg in Oegstgeest bekogeld met een hardgekookt ei. Dit gebeurde zondag 19 januari rond 19.30 uur uur. De man heeft hierbij letsel aan zijn oog opgelopen. Volgens de man werd het ei gegooid door twee langsfietsende jongens. De politie zoekt getuigen.

De man uit Rijnsburg liep met zijn vrouw nabij de nieuwbouwwijk Rijnvaert toen hij geraakt werd door het ei. Hoewel hij eerst dacht dat de impact meeviel, bleek hij toch letsel opgelopen te hebben.

“De politie wil uiteraard graag weten wie hiervoor verantwoordelijk is en houdt ook zeker rekening met het scenario dat het geen opzet was om de man letsel toe te brengen”, laat de politie weten. Mensen die iets gezien hebben kunnen zich melden bij de politie via 0900-8844, of anoniem via 0800-7000.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
112 Sleutelstad Oegstgeest

Laatste Nieuws

Pointer: Leiden onderzocht geroofd Joods vastgoed alleen met vooronderzoek

5 oktober 2026

PvdD stelt Kamervragen over mogelijke druk op Katwijk bij komst Eli Lilly

4 oktober 2026

Vlietland-beschermer Ed Krijgsman overleden

4 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×