(Foto's: Marja van Tilburg)

ZZ Leiden boekt fraaie zege tegen Filou Oostende

Zorg en Zekerheid Leiden heeft zaterdagavond in een volle hal een prachtige overwinning geboekt. Filou Oostende werd na een ruststand van 41-36 met 87-74 verslagen. Daarmee is de Belgische tegenstrever de koppositie in de BNXT League kwijtgeraakt. Voor Marijn Ververs was zijn terugkeer in Leiden dus geen succes. Niettemin kreeg hij een mooi eerbetoon voor aanvang van het duel.

Filou Oostende is een tegenstander die ZZ Leiden blijkbaar wel ligt. De uitwedstrijd in de Belgische kustplaats ging weliswaar verloren met 91-83, maar de Leidse ploeg liet wel degelijk goed spel zien. Dat was zaterdagavond in Leiden opnieuw het geval. Van meet af aan ging de Leidse ploeg de strijd om de winst aan.

Door deze zege is ZZ Leiden nu de top-10 van de BNXT League binnengekomen. Vanaf nu gaat de focus op de Final Four van de TOTO Basketball Cup.

 

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Sport

Laatste Nieuws

Aanmeldproblemen voor gratis Duinrelldag

8 november 2026

Partij Sleutelstad kritisch op bezwaarmogelijkheden voor omwonenden

8 november 2026

ZZ Leiden slaat in laatste kwart toe tegen CityX Mons

8 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×