(Foto: Chris de Waard)

Wijkbibliotheek Stevenshof wegens verbouwing gesloten

Bibliotheek De Stevenshof krijgt een grondige make-over. Daarom is de wijkbieb van 5 mei tot en met 29 augustus tijdelijk gesloten. “Met steun van de landelijke overheid en de gemeente Leiden wordt de bibliotheek vernieuwd, zodat deze  beter aansluit bij de wensen van bewoners, scholen en partners in de wijk”,  laat Mark Borneman van BplusC weten.

De verbouwing zorgt volgens BplusC voor een warme, moderne inrichting, een actuele en inspirerende collectie, en extra ruimte voor ontmoeting, werken en studeren. Ook het Taalhuis van BplusC krijgt een prominentere plek, waardoor bezoekers beter geholpen worden met vragen over taal, digitale vaardigheden en ondersteuning bij de digitale overheid. Daarnaast worden er muzieklessen gegeven in speciaal daarvoor ingerichte ruimtes.

Ook tijdens de verbouwing blijft lenen en lezen mogelijk. Tot en met 3 mei kunnen klanten van de wijkbibliotheek Stevenshof extra boeken lenen, waarbij de uitleentermijn automatisch wordt verlengd tot eind augustus. Daarnaast biedt BplusC oplossingen zoals gratis reserveren en een speciale ’tasjesdienst’.

De vernieuwde bibliotheek moet per september dé ontmoetingsplek voor de wijk worden, waar bewoners en organisaties samen activiteiten kunnen organiseren.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Cultuur Leiden

Laatste Nieuws

Pamela Young nieuwe gemeentesecretaris Oegstgeest

31 oktober 2026

Auto rijdt achteruit door gevel van bakkerij in Leiden

31 oktober 2026

Urenlang politieonderzoek in woning aan Uilenhorst in Leiden

31 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×