V.l.n.r. Marvin Nogaitzig, Pierre Henriot, Tessa Versteegen en Charissa Oudendorp. (Foto: PR)

Badmintonsucces voor BC Leiden 1: promotie en NK-ticket binnen

Het eerste team van Badminton Club Leiden is erin geslaagd om poulewinnaar van de vijfde divisie te worden. In het Vlietland College, het thuishonk van BC Leiden, wisten de Leidenaren met 6-2 te winnen van BC Iduna 7 uit Utrecht en zo hun koppositie te behouden.

Door het kampioenschap mag BC Leiden 1 meedoen aan het NK voor teams en promoveren ze volgend seizoen naar de vierde divisie. “En dat is de plek waar we thuishoren”, aldus de club die het eerste team drie jaar geleden zag degraderen.

“Het was een moeilijk en op sommige momenten ook frustrerend seizoen, maar het team was vastberaden om terug te keren naar het landelijke niveau”, aldus Pepijn en Hilde van de BC Leiden pr-commissie.

Door de overwinning wacht op 31 mei het NK voor competitieteams in Amstelveen. “Een nieuwe kans om te laten zien wat BC Leiden 1 waard is.”

BC Leiden kan overigens ook nog spelers gebruiken. Er is plek voor zowel recreanten als gevorderde spelers. Vanaf maandagavond 2 juni organiseert BC Leiden een introductietraining in het Vlietland College.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Sport

Laatste Nieuws

Vier bewoners op staat na brand in woning

12 oktober 2026

Raadhuis De Paauw in regenboogkleuren voor Coming Out Day

12 oktober 2026

PRO ruimt Bolderikkamp op tijdens wijkactie

12 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×