(Foto: AS Media)

Vijf arrestaties na geweld tegen politie

Een enorme politiemacht is zaterdagavond in het gebied rond de 2e Binnenvestgracht en de Lammermarkt in actie gekomen nadat uitgaanspubliek zich tegen enkele agenten had gekeerd. Vijf mensen zijn aangehouden.

Het ging rond 22.45 uur mis toen de politie een man een bon wilde geven voor wildplassen. Een groep mannen keerde zich vervolgens tegen de politie en gebruikte geweld tegen de agenten. Daarbij werd de  politie  belemmerd in de uitoefening van hun werkzaamheden. De mannen namen bovendien geen afstand toen zij gevorderd werden om te vertrekken.

Vijf mannen zijn aangehouden voor onder meer belediging, bedreiging en mishandeling van een ambtenaar in functie. Daarbij moesten agenten hun wapenstokken, pepperspray en het stroomstootwapen inzetten. De verdachten zijn vier mannen van 36, 57, 60, 61 uit Leiden en een 33-jarige man die niet ingeschreven staat in Nederland.

Advertentie

112 Sleutelstad Leiden


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×