De politie doet onderzoek naar een beroving aan de Voorschoterweg ter hoogte van de achterzijde van een middelbare school. Die vond zondagochtend 7 september in alle vroegte plaats.
Rond 04.50 uur kreeg de politie de melding van de beroving binnen. De twee slachtoffers bleken te zijn gevolgd vanaf de Lammenschansweg tot aan de Voorschoterweg. Daar aangekomen ontstond een kleine worsteling, waarna de slachtoffers door de twee daders werden beroofd. De slachtoffers hebben aangifte gedaan.
De politie is op zoek naar getuigen en camerabeelden. Van de daders zijn de volgende signalementen vrijgegeven.
Verdachte 1:
Een jongeman van ongeveer 17 à 18 jaar oud met een lichtgetinte huidskleur. Hij is circa 1.75 meter, lang, heeft een mager postuur en kort donker gemillimeterd haar. Hij droeg donkere kleding.
Verdachte 2:
Ook dader twee is een jongeman van 17 à 18 jaar oud met een lichtgetinte huidskleur. Hij is ongeveer 1.80 meter lang, had donker haar met een slag tot op de schouder en naar achteren gekamd. Hij droeg een witte jas en verder donkere kleding.
Wie iets heeft gezien op zondagochtend 7 september of camerabeelden heeft waarop iets verdachts te zien is, wordt door de politie gevraagd om zich te melden. Dat geldt ook voor iedereen die iets heeft gehoord over deze beroving. Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem op 0800 – 7000.
112 Sleutelstad LeidenSleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907