(Foto: Jan Frensen)

Oegstgeest gaat met huidige partijen verkiezingen in

Geen verrassingen voor de gemeenteraadsverkiezingen van deze maart in Oegstgeest. Voor de verkiezingen hebben zich dezelfde partijen gemeld als die nu vertegenwoordigd zijn in de gemeenteraad.

Nieuwe partijen moesten zich voor 22 december melden bij de gemeente om de naam te registreren. In theorie kan een landelijke partij zich later nog melden, omdat die mee kunnen liften op de nationale registratie. In februari moeten de kandidatenlijsten ingediend worden. Dan wordt definitief duidelijk welke partijen meedoen.

Voor Oegstgeest lijkt het onwaarschijnlijk dat een landelijke partij zich nog meldt: geen enkele partij heeft daar vooralsnog openlijk interesse in getoond. Dat in tegenstelling tot bijvoorbeeld Leiden en Wassenaar, waar Volt en Forum voor Democratie aangegeven hebben mee te willen doen.

In Oegstgeest doen in ieder geval Progressief Oegstgeest, VVD, D66, Hart voor Oegstgeest, CDA en BVNL mee aan de verkiezingen.

Oegstgeest Politiek GR 2026 Oegstgeest


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×