Net als vier jaar geleden leidt Marleen Hogendoorn het Sleutelstad Vrouwendedat. (Foto: Sleutelstad)

Serie verkiezingsdebatten live via Sleutelstad

In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen die op 18 maart worden gehouden, organiseert Sleutelstad net als vier jaar geleden een aantal debatten. Ook werken we met partijen samen aan enkele themadebatten die ook live via Sleutelstad worden uitgezonden.

Het eerste debat dat op de rol staat is het Groot Regionaal Warmtedebat op 11 februari. Dat wordt gehouden in de foyer van het Leidse stadhuis en duurt van 19.30 uur tot 21.00 uur. Inloop vanaf 19.00 uur. Het debat wordt in de hele regio op televisie uitgezonden via RTV Katwijk en online via de kanalen van Sleutelstad, zoals www.sleutelstad.tv en ons Youtube-kanaal.

Sleutelstad Vrouwendebat
Op woensdag 4 maart zendt Sleutelstad het Regenboogdebat van COC Leiden rechtstreeks uit vanuit gebouw De Kroon aan de Langegracht 65 in Leiden. Dit debat begint om 19.00 uur. Twee dagen later is op vrijdag 6 maart het Sleutelstad Vrouwendebat vanuit het Utopa Weeshuis aan de Hooglandse Kerkgracht. Alle partijen vaardigen een van hun vrouwelijke kandidaten af voor dit debat dat wordt geleid door Sleutelstad-voorzitter Marleen Hogendoorn.

Sleutelstad Lijsttrekkersdebat
Op woensdag 11 maart zenden we het FNV Verkiezingsdebat ‘De Sociale Stad’ rechtstreeks uit vanuit het FNV Vakbondshuis aan de Rooseveltstraat in Leiden. Op zaterdag 14 maart sluiten we onze serie verkiezingsdebatten af met het grote Sleutelstad Lijsttrekkersdebat vanuit Cultuur Café Leidse Lente. Het debat begint daar om 16.00 uur, zodat alle partijen de laatste zaterdag voor de verkiezingen nog volop kunnen benutten om op de Leidse markt de flyeren.

Advertentie

Leiden Politiek Regio GR 2026 Leiden


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×