(Foto: Reanne van Kleef)

Jubileumvoorstelling Barry Badpak stijf uitverkocht, werkt aan extra show

De show in de Leidse Schouwburg die de Leidse groep Barry Badpak ter ere van het 15-jarig bestaan organiseert, is onverwacht snel uitverkocht. De drie heren achter de formatie staan op 6 december in de Schouwburg met Barry Badpaks chaotische kerstrevue. 

De groep promootte de tour vorige week pas actief. Toch waren de tickets dinsdag al uitverkocht. “Wij uitverkopen? Dat hadden ook wij eigenlijk nooit kunnen bedenken”, zegt frontman Paul Dekker. De groep belooft te onderzoeken of er een extra show aan vastgeplakt kan worden.

Interesse
Die tweede show vindt dan waarschijnlijk op dezelfde dag, maar op een ander moment plaats in de Leidse Schouwburg. De groep roept op om het te laten weten als er interesse is voor een tweede show. “Zodat die ook lekker vol zit”, zegt Dekker.

“Verwacht gastartiesten, een kerstverhaal dat van geen kant klopt, verhaallijnen die nergens naartoe gaan. Choreografie rechtstreeks uit de kleuterklas en een uitbundige viering van drie uitgerangeerde boomers die weigeren ermee te stoppen. Is het goed? Nee. Is het professioneel? Absoluut niet. Wordt het het gezelligste en mooiste feestje van het jaar? Zonder twijfel.”

Cultuur Leiden


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×