(Foto: Regio15)

Zes bestuurders betrapt bij alcohol- en drugscontroles

De politie heeft zaterdagavond op verschillende plekken in Leiden en Sassenheim 1.144 bestuurders gecontroleerd op alcoholgebruik. Vijf bestuurders hadden te veel gedronken. Eén bestuurder bleek onder invloed van drugs. Van één bestuurder is het rijbewijs ingevorderd.

Aan de controle deden twaalf agenten en twee motorrijders mee. Op de Lammenschansweg in Leiden, ter hoogte van de Koninginnelaan, werden in beide richtingen bestuurders gecontroleerd. Bij deze controle moesten 410 bestuurders blazen; twee van hen hadden te veel gedronken.

In Sassenheim werden 680 bestuurders gecontroleerd. Daar kregen twee bestuurders een proces-verbaal voor alcoholgebruik en één voor drugsgebruik. Bij een latere controle aan de Klokpoort in Leiden bleek één van de 54 gecontroleerde bestuurders te veel te hebben gedronken.

De politie schreef daarnaast vijf bekeuringen uit voor andere overtredingen, waaronder het negeren van een stopteken en het overschrijden van een doorgetrokken streep.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
112 Sleutelstad Leiden Regio


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×