Dit jaar is de 28e editie van de avondvierdaagse in Oegstgeest. Trek je schoenen aan, neem iets te eten en drinken mee voor onderweg en: gáán! Vier dagen lang lol met je vrienden (en ja, ouders en opa’s en oma’s mogen ook mee). Lekker buiten bewegen. En na de finish natuurlijk die welverdiende medaille. Loop jij ook mee? Alle kinderen van de basisschoolleeftijd zijn welkom om mee te lopen, al dan niet met hun (groot)ouders en/of verzorgers.
De avonden starten elke dag met een warming up om 18.15 uur op het Boerhaaveplein. Rond 18.30 gaan de wandelaars van start en wandelen de deelnemers een route door Oegstgeest van ongeveer 5 km. Elke avond een andere route.
Ook dit jaar zijn er weer interactieve routes die geschikt zijn om te volgen op een mobiele telefoon, maar je kunt natuurlijk ook een routebeschrijving downloaden en uitprinten.
Gepubliceerd: 9 september 2025
Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907