Dit jaar is er tijdens dit evenement extra aandacht voor vrijwilligers. Zo is er een cultuur- en vrijwilligersplein op het plein aan de Laan van Berendrecht, waar naast culturele organisaties ook vrijwilligersorganisaties zich dit jaar voor het eerst kunnen presenteren.
Bezoekers kunnen er informatie krijgen, inspiratie opdoen en kennismaken met lokale initiatieven. Daarnaast is er een open podium waar veel lokale talenten optreden. Deze optredens duren van 14.00 tot 15.15 uur. De jury, die onder andere bestaat uit wethouder Kunst en Cultuur Herman Romeijn, kiest de beste act.
Nog iets nieuws is dat de Vrijwilligersprijs voor het eerst wordt uitgereikt op de Jaarmarkt Leiderdorp. Dit gebeurde voorheen in het gemeentehuis. Deze feestelijke uitreiking is tussen 16.00 en 16.30 uur op het podium. Wethouder Vrijwilligerswerk Daan Binnendijk verzorgt de prijsuitreiking. Het belooft een gezellige uitreiking te worden.
Daarnaast kunnen bezoekers in gesprek met de burgemeester of wethouder in de buurt van het podium. Dit kan bij de groene bank onder het genot van een kopje koffie of thee. Ook kunt u daar meer informatie krijgen over werken bij de gemeente.
Gepubliceerd: 5 september 2025
Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907