Verlangen naar een hete zomer

Op zaterdag 18 november speelt de groep Luzazul in de Tuinzaal van Sociëteit de Burcht, haar warmbloedig en passievol repertoire. De muziek van Luzazul is een mix van Brazil en Flamenco met groovy, organische beats, op smaak gebracht met een vleugje Portugese Fado. Het is een gevarieerd kleurenpalet met intieme wereldse songs, variërend van heerlijk zonnig naar melancholische passie. Luister naar het virtuoos flamenco gitaarspel, kenmerkende wurlitzer klanken, groovende bas en subtiele ritmes, samen met de briljante warme stem van Magda Mendes.

Bezetting: Magda Mendes, zang, Martijn Morselt, bas en samples, Alain Labrie, flamenco gitaar, Emiel van Rijthoven, wurlitzer piano en Roël Calister, percussie.De recensies over Lazazul zijn lovend: Plato: “warmbloedig en passievol geluid, dat zowel oorspronkelijk als eigentijds klinkt.” “behoort tot het beste dat de wereldmuziek op het moment te bieden heeft.” NRC Handelsblad : “Sprankelend, melodieus, gevarieerd, professioneel en enthousiast”.

Aanvang: 21.00 uur, entree € 12, reserveren: De X tel. 071-5123568 of e-mail: info@de-x.nl locatie: Tuinzaal van Sociëteit de Burcht, Burgsteeg 14, Leiden

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Basisschool de Dukdalf trapt feestweek voor vijftigjarig bestaan af

14 oktober 2026

Tien Leidse partijen bezorgd over veiligheid lhbtiq+-jongeren

14 oktober 2026

Beleidsmedewerker Jessica Hilhorst genomineerd als Ambtenaar van het Jaar

14 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×