Via de speciale campagnewebsite www.kieskos.nl legt Pieter Kos uit waarom de GroenLinks-leden nou juist om hem zouden moeten stemmen.

Pieter Kos in de race om voorzitterschap GroenLinks

De Leidse GroenLinks-fractievoorzitter Pieter Kos is een van de drie kandidaten voor het landelijk voorzitterschap van zijn partij. Vanmiddag presenteren de kandidaten zich voor de leden tijdens een partijbijeenkomst. Op 3 maart wordt tijdens het partijcongres een nieuw bestuur gekozen. Kos neemt het dan op tegen oud-kamerlid Rik Grashoff uit Delft en Lot van Hooijdonk uit Utrecht.

De 36-jarige Leidenaar wil de partij vernieuwen en van GroenLinks weer een grote groene partij maken: “Ik wil voorop gaan in die verandering. Ik wil bouwen aan de organisatie die mij zo na aan het hart ligt. Het is onze partij, het zijn onze idealen. Wij zijn de hemelbestormers met een visie op de wereld van morgen. Samen brengen we GroenLinks terug naar de top.”

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Aanmeldproblemen voor gratis Duinrelldag

8 november 2026

Partij Sleutelstad kritisch op bezwaarmogelijkheden voor omwonenden

8 november 2026

ZZ Leiden slaat in laatste kwart toe tegen CityX Mons

8 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×