Winkeliers Diamantplein pronken met opgeknapt plein

Aanstaande zaterdag vieren de winkeliers van het Diamantplein in de Hoge Mors een feestje. Met een braderie wordt gevierd dat het voorplein van het winkelcentrum de afgelopen periode helemaal is opgeknapt. De afgelopen maanden is daar druk aan gewerkt en nu is ook de herinrichting van de Diamantlaan afgerond, waardoor het winkelcentrum weer vanuit alle richtingen goed bereikbaar is.

De opening van het plein wordt gevierd met een braderie met tientallen kramen en verschillende optredens. Zo staan onder meer Barbara Straathof en Naomie op het podium. Om 13.00 uur verricht wethouder Robert Strijk de feestelijke opening van het plein.

Ook aan de kinderen is zaterdag gedacht. Er zijn een groot springkussen en een draaimolen. De winkeliersvereniging heeft een gulle actie op poten gezet. Alle huishoudens rondom het Diamantplein hebben een flyer in de bus gekregen. Wie voor € 10,00 of meer boodschappen doet op het Diamantplein maakt kans om een kar vol boodschappen te winnen. Klanten leveren hun flyer met de kassabon in bij de dierenwinkel. Op zaterdag 21 september zal om 16.30 uur de trekking plaatsvinden. Dan wordt bekend welke vijf gelukkige klanten van het Diamantplein hebben gewonnen.

De braderie begint reeds om 09.00 uur en duurt tot 17.00 uur.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Onderzoek naar brand Vlietweg bemoeilijkt door bluswerkzaamheden

19 oktober 2026

ZZ Leiden Dames doorbreekt reeks nederlagen

19 oktober 2026

LIFF groeit door: dit jaar 43.000 bezoeken

19 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×