(Foto's: Richard Corbee).

Drie mannen opgepakt bij ontruiming Leiden Centraal

Station Leiden Centraal werd gisteravond werd vanwege een verdachte situatie ontruimd. Daar werden vervolgens drie mannen opgepakt in verband met een valse melding. Een oplettende reiziger ving een verdacht telefoongesprek op.

2016-04-12 19.37.37Omstreeks 21.00 uur hoorde de passagier iemand in de trein van Schiphol richting Leiden telefoneren over een wapen. De man was in gezelschap van twee anderen. De reiziger vertrouwde het telefoongesprek niet, maar vermoedde dat het om een valse melding naar de politie ging. De passagier belde direct 112.

Ontruimd

Leiden Centraal is enige tijd ontruimd geweest voor onderzoek. Passagiers moesten de trein verlaten en een speciale politiehond heeft de trein doorzocht. Er werd niets aangetroffen. Dit leidde op Leiden CS tot de aanhouding van drie verdachten. Het gaat om drie mannen in de leeftijd van 18 en 19 jaar uit Den Haag en Delft. De drie zitten nog vast voor verhoor.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

112 Sleutelstad Leiden

Laatste Nieuws

Koekjesverkoop voor onderzoek hartafwijkingen

6 november 2026

Hernieuwd pleidooi SP voor extra woonwagenstandplaatsen

6 november 2026

Leiden Palestina Coalitie wil onderzoek naar gemeentelijke banden met foute Israëlische bedrijven

5 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×