De Vlaamse Hygiena's wonnen de finale van het Leids Cabaret Festival. Ze zzongen onder meer een liedje over Leiden. Dat dan weer wel. (Foto's: Leids Cabaret Festival, fotoreportage: Emile van Aelst).

Hygiena's en Heezemans winnen Leids Cabaret Festival

Het Vlaamse trio De Hygiena’s, bestaande uit Tom de Rons, Jeroen Maris en David Vennix, is afgelopen avond door de vakjury tot winnaar van het Leids Cabaret Festival uitgeroepen.

Het publiek koos dit keer voor een andere nummer één: stand-upcomedian Felix Heezemans uit Driebergen.

(Video: Emiile van Aelst / www.leidseglibber.nl). 

Daarmee kwam deze editie van het VARA Leids Cabaret Festival tot een einde, maar voor de finalisten begint het nu pas. Vanaf begin maart gaan ze op tournee langs een serie Nederlandse theaters. Daar zijn naast bovengenoemde winnaars ook de derde finalisten te zien: PS en zo is het leven uit Tilburg.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Cultuur Leiden

Laatste Nieuws

Frits Rosendaal krijgt koninklijke onderscheiding

9 oktober 2026

Leiderdorp presenteert sluitende begroting, leunend op miljoenen uit de reserves

9 oktober 2026

Eigen brug voor Zoeterwoudse oud-burgemeester Anton Houdijk

9 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×