(Foto's: AS Media).

Verwarring rond foutieve melding auto te water

Zondagmiddag werden de hulpdiensten omstreeks 15.30 uur massaal gealarmeerd omdat ter hoogte van de Kaiserstraat een auto het water van het Rapenburg zou zijn ingereden. Diverse politievoertuigen, twee ambulances, zeven brandweervoertuigen én een traumahelikopter werden voor dit incident gealarmeerd.

Op de bewuste plek aangekomen, bleek er helemaal geen sprake te zijn van een te water geraakt voertuig. Wel was er iemand onwel geworden in een woning aan de Kaiserstraat.

Hierop is de inzet van alle brandweervoertuigen afgebroken en zijn zij weer retour gegaan naar de kazerne. Het slachtoffer is na behandeling op locatie met spoed vervoerd naar het ziekenhuis.

Hoe de melding van een voertuig te water tot stand is gekomen, terwijl het een onwel wording in een pand betrof, is onbekend.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
112 Sleutelstad Leiden

Laatste Nieuws

Thijs Vos: 'Nieuwe college zet vooral beleid van PRO en CDA voort'

6 oktober 2026

Garagebox Hyacinthstraat gesloten na vondst GHB

6 oktober 2026

Leidse boomambassadeur houdt pleidooi voor Utrechtse 'Boom van het Jaar'

6 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×