Een van de bussen die donderdag wel rijdt. (Foto: Sleutelstad).

Reiziger merkt maar weinig van busstaking

De staking van buschauffeurs in Leiden en omstreken heeft maar weinig invloed op de reizigers. Veel buschauffeurs doen niet mee aan de staking waardoor veel bussen gewoon rijden. Station Leiden Centraal stond dan ook vol met reizigers.

Ongeveer de helft van de chauffeurs legt donderdag het werk neer. De staking is onderdeel van de estafettestakingen, de afgelopen dagen is er al op meerdere plekken in het land gestaakt door buschauffeurs in het streekvervoer. De buschauffeurs staken voor een betere CAO.

De andere helft van de buschauffeurs die niet meedoet aan de staking rijdt wel. Daardoor vallen er maar een paar bussen uit en staat het busplatform bij Leiden Centraal donderdag redelijk vol met reizigers.

 

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Koor De Buren raakt gevoelige snaar in kapel Bijdorp

2 november 2026

Eerste Xilent Disco Walk levert ruim 10.000 euro op voor jongerenhospice Xenia

2 november 2026

Rekenkamer: gemeenteraad Zoeterwoude moet keuzes maken over onhaalbare investeringsagenda

2 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×