(Archieffoto: Chris de Waard).

Doctor Lelylaan woensdagavond afgesloten voor autoverkeer

Op de Doctor Lelylaan wordt woensdagavond vanaf 21.00 uur aan de weg gewerkt. De gemeente Leiden laat ter hoogte van de spoortunnel aan de kant van de Morsweg een klein stuk asfalt vernieuwen.

De weg wordt daarvoor helemaal afgesloten voor het autoverkeer. Het verkeer wordt omgeleid met borden. Ook worden er verkeersregelaars ingezet. Naar verwachting is het werk rond 5.00 uur de volgende ochtend klaar.

“Omdat de Doctor Lelylaan overdag erg druk is, werken we in de avond en nacht”, meldt de gemeente in een brief aan omwonenden. Daarin staat ook de waarschuwing dat de werkzaamheden gepaard gaan met de nodige geluidshinder. “We doen ons uiterste best het geluid te minimaliseren, maar u krijgt ongetwijfeld iets mee van de werkzaamheden.”

 

 

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Leiden Maatschappij

Laatste Nieuws

Grote Optocht 'Horen, Zien en Proeven' live op Sleutelstad TV

3 oktober 2026

Nieuwe Den Tonkelaar-redenaar Teun Schneiders oogst lof

3 oktober 2026

Drukte op eerste dag 3 oktoberkermis

3 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×