Spelers kunnen een schaak- of damset vragen bij Brasserie Park. (Video/foto: Brigit Disseldorp)

Schaak- en damtafel geopend in park de Houtkamp

Park de Houtkamp in Leiderdorp is een plek voor sport en ontmoeting. De gemeente Leiderdorp heeft daar nu ook denksport aan toegevoegd. Er is namelijk een schaak- en damtafel in het park geplaatst. Deze is te vinden bij Brasserie Park aan de kant van de kinderboerderij. De tafel werd woensdagmiddag officieel in gebruik genomen.

De tafel staat er al een aantal maanden, maar de gemeente Leiderdorp en Schaakvereniging Leiderdorp wilden graag wachten op het mooie weer om de tafel te openen. De komst van de tafel was een plan afkomstig uit het verkiezingsprogramma van CDA Leiderdorp. In het dorp blijkt schaken namelijk een populaire sport te zijn. Jeroen Piket, viervoudig Nederlands kampioen schaken, kwam vanaf zijn zevende al bij de schaakvereniging van Leiderdorp en zo ook zijn broer Marcel Piket.

Iedereen kan een potje schaken of dammen aan de tafel in de Houtkamp. Spelers kunnen hiervoor hun eigen schaak- of damset meenemen, of een set vragen bij Brasserie Park.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiderdorp Sport

Laatste Nieuws

Leiderdorpse Kirstin van Veen wil hulp voor Nepal bundelen: ‘Laat Nepal niet in de steek’

24 oktober 2026

Straten Nieuw Rhijngeest Zuid vernoemd naar watergoden

24 oktober 2026

Inwoner Voorschoten stuurt brief over onveilige wegafzettingen

24 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×