KFC heeft sinds maandagmorgen ook een vestiging in Leiden. (Foto's: Chris de Waard)

Leidse vestiging KFC vanaf nu open

De Leidse vestiging van Kentucky Fried Chicken is maandagmorgen open gegaan. Onder toeziend oog van een eigentijdse uitvoering van oprichter Colonel Harland Sanders.

KFC was al een jaren op zoek naar een locatie in Leiden, vertelde Hans Miete van franchisenemer Collins Foods Europe bij de opening. “In het verleden hebben we al eens verderop gekeken naar een pand in de Steenstraat. Dat werd toen niks, maar ook hier heeft het lang geduurd. Drie jaar geleden stonden we hier al toen het pand nog gebouwd moest worden. We twijfelden vanwege het onontwikkelde stationsgebied en ook omdat het een beetje buiten het centrum is. Maar nu zijn we toch heel blij met deze plek aan de Stationsweg. Er komen winkels, bioscopen en je ziet dat er nu ook al heel veel mensen langslopen.”

Bedrijfsleider is Carmen Wilmsen die zelf in Leiden woont en al elf jaar bij KFC aan de slag is. Met haar team is ze voortaan dagelijks van 11.00 tot 23.00 uur aan het werk in de nieuwe vestiging. Op vrijdag en zaterdag is het restaurant open tot middernacht.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Economie Leiden

Laatste Nieuws

PvdD stelt Kamervragen over mogelijke druk op Katwijk bij komst Eli Lilly

4 oktober 2026

Vlietland-beschermer Ed Krijgsman overleden

4 oktober 2026

Oproep wethouder Jermoumi: maak gebruik van regelingen Leids armoedebeleid

4 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×