
In de cultuurrubriek ‘Aanbevolen’ geven personen uit de cultuursector wekelijks tips voor concerten, theatervoorstellingen, boeken, exposities of films.
Deze week is Maarten Slof van collectief ROEM in de studio met een blik in zijn drukke agenda voor de komende weken.
– Wibar, voor Clubavonden, eten bij soepgoed of een nachtdebat.
– Nobel, voor podium voor lokaal talent, culltuur borrels of symposium
– Index Poetry, boekpresentaties, Podium sleutelwoord. De ‘oude’ locatie gaat weer open aan de Herenstraat 79 naar de grote locatie aan de Fruitweg 28
– Stadsdichter, op 14 maart worden de kandidaten voor de nieuwe Leidse Stadsdichter bekend gemaakt
– DORST, in deze week (12-17 maart) ook de opening van DORST het vervolg van Vloed door Jos Agasi Annika van de Wijngaard
– TROEF/ROEM, Peel Slowly and See, op 21 en 22 maart is er in samenwerking met onder andere ROEM weer de edit1e van het festival Peel Slowly and See met door ROEM de Imaganisary Record Store.
Verder bij TROEF op dit moment nog de expo Spinning Jenny door Emma van Noort en op 4 april de opening van de nieuw expo SLOW RESISTANCE door Anna Spiliotopoulou.
Cultuur071: kunst en cultuurtips van beeldend kunstenaar Maarten Slof.
Cultuur Leiden Cultuur071 AanbevolenSleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907