(Afbeelding: Google Maps)

Tweehonderd rij-examens verplaatst in Leiden vanwege NAVO-top

Het CBR verplaatst in Leiden ongeveer tweehonderd praktijkexamens die tussen 22 en 26 juni afgenomen zouden worden. Dit komt door de NAVO-top die dan vergadert in het World Forum in Den Haag. Veel wegen zijn hierdoor afgesloten en daardoor worden minder praktijkexamen afgenomen.

Op veel plekken rondom Den Haag worden er verkeersproblemen verwacht, maar alleen in Leiden worden er ook echt examens verplaatst. In de weken voor en na de NAVO-top plant het CBR extra praktijkexamens in Leiden, zodat de uitgevallen examens snel kunnen worden ingehaald.

Theorie-examens
Voor theorie-examens worden er minder problemen verwacht. “Wij adviseren alle kandidaten op tijd van huis te vertrekken en de actuele reisinformatie in de gaten te houden. Waar nodig kunnen kandidaten hun theorie-examen verplaatsen naar een beter bereikbare locatie of naar een ander moment. Dit geldt vooral voor locaties in de directe omgeving van Den Haag, Rotterdam en Amsterdam”, meldt het CBR in hun nieuwsbrief. In Leiden zit geen theorie-examencentrum.

Het enige examen dat veilig is voor de verplaatsingen is het bromfietsexamen. Volgens het CBR zijn daarvoor wel genoeg wegen open. Opleiders en kandidaten die in deze week een examen gepland hebben, krijgen bericht van het CBR met uitleg over hoe ze een nieuw moment kunnen kiezen.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Maatschappij NAVO-top

Laatste Nieuws

Gymsport Leiden viert tienjarig bestaan met jubileumshow

23 oktober 2026

Oekraïense jongeren geven benefietconcert

22 oktober 2026

Senia introduceert leesclubs in Leiden

22 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×