Moe, maar voldaan over de finish. (Foto's: Chris de Waard)

2.500 deelnemers aan Leiden Marathon Wandelen

In een stralend zonnetje deden zaterdag zo’n 2.500 mensen mee aan de Leiden Marathon Wandelen. Al om 8.00 uur vanmorgen begonnen de eerste deelnemers aan de ruim 42 kilometer door Leiden en de regio.

De wandelaars op de kortere afstanden, konden ’s ochtends nog even rustig opstarten. Voor hen begon de wandeltocht om 10.30 uur (21 kilometer) of 11.30 uur (10 kilometer).

Op het Garenmarktplein was het de hele dag een drukte van belang. Niet alleen werden daar de wandelaars warm onthaald, ook stonden er verschillende foodtrucks en konden de hardlopers hun startnummer voor zondag afhalen.

Sleutelstad zendt zondag de hele dag live-beelden uit van de Leiden Marathon vanuit het finishgebied. De uitzending begint rond 10.45 uur en duurt tot 15.30 uur.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Link in Bio Maatschappij Regio Sport Leiden Marathon 2025

Laatste Nieuws

Leiderdorpse Kirstin van Veen wil hulp voor Nepal bundelen: ‘Laat Nepal niet in de steek’

24 oktober 2026

Straten Nieuw Rhijngeest Zuid vernoemd naar watergoden

24 oktober 2026

Inwoner Voorschoten stuurt brief over onveilige wegafzettingen

24 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×