Voorzitter Reinier Kempenaar van Rotary Club Leiderdorp overhandigde de cheques aan Odile van Donkelaar (links) en Anette Verwoerd van het Babyhuis Leiden. (Foto: PR)

Ruim 11.000 euro voor Babyhuis Leiden

Het Babyhuis in Leiden heeft ruim 11.000 euro ontvangen van de Rotary Club Leiderdorp. Het bedrag was de opbrengst van een Wine & Dine evenement in Restaurant De Dyck in Woubrugge.

Deelnemers aan het evenement konden genieten van de kookkunsten van de brigade van dit met een groene Michelinster bekroonde restaurant. Ook kon men tijdens een veiling bieden op onder meer kunstvoorwerpen, boottochtjes en te huren huisjes.

Het Babyhuis biedt sinds 2020 opvang, behandeling en begeleiding aan (aanstaande) jonge moeders om hen te ondersteunen bij het moederschap. Maximaal negen moeders vinden hier de rust om in een huiselijke, veilige omgeving te wennen aan het moederschap en krijgen de hulp die zij nodig hebben. Het doel is een veilige hechtingsrelatie tussen moeder en kind tot stand te brengen en het creëren van een verantwoorde vervolgsituatie, om onnodige uithuisplaatsingen te voorkomen.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiderdorp Maatschappij

Laatste Nieuws

Dreigend drinkwatertekort roept vragen op over komst Eli Lilly

14 oktober 2026

DNA test: otterfamilie thuis in Meijendel en Berkheide

14 oktober 2026

Vijf Leidse films tijdens Leiden-dag op LIFF

14 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×