Fields of Wonder is op zoek naar mensen met een passie voor cultuur die het leuk vinden om als vrijwilliger mee te werken aan de verschillende kunst- en cultuurprojecten van de organisatie.
“We kunnen bijvoorbeeld nog wel wat hulp gebruiken bij het op- en afbouwen van het OpenluchtHotel op de Burcht, maar ook bij andere evenementen of het promoten ervan door flyers uit te delen”, zegt artistiek leider Geert van der Velden van Fields of Wonder. “En je krijgt er ook heel wat voor terug. Een kijkje achter de schermen bij de projecten, nieuwe vriendschappen en de kans om samen te werken met kunstenaars.”
Nachtblauw matras
Een evenement waarvoor Van der Velden vrijwilligers zoekt, is het OpenluchtHotel tijdens het Van RIJN Festival op 21, 21 en 22 juni. Daarbij kan het publiek slapen onder de sterren, omringd door kunst, muziek en poëzie. Dit evenement vindt plaats op de Burcht van Leiden. Gasten krijgen dan een gevarieerd avondprogramma vol cultuur, muziek, kunst en mindfulness voorgeschoteld. Aansluitend slapen ze in de open lucht op een nachtblauw matras. Van der Velden: “De Burcht van Leiden, midden in de stad, verandert deze avond in een oase van rust. In de ochtend worden de gasten wakker gemaakt met een ontbijtje.”
Aanmelden
Geïnteresseerden die willen meehelpen, kunnen mailen naar info@fieldsofwonder.nl of bellen met Geert van der Velden op 06-48347180.
Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907