(Foto's: Emile van Aelst)

Jeugddorp klaar voor opening op nieuwe locatie bij de Leidse Hout

Komende week opent Jeugddorp de poorten voor twee weken vakantieplezier met huttenbouw, sport, spel, knutselen en theater.

Jeugddorp bestaat deze zomer 60 jaar en verlaat na 59 jaar haar vertrouwde locatie aan de Vliet, omdat daar een nieuw bedrijventerrein gebouwd wordt. Het jubileum wordt gevierd op de nieuwe locatie op het sportpark van Leiden Atletiek bij de Leidse Hout. De hele week zijn vrijwilligers bezig geweest met het verhuizen van alle materialen en met het inrichten van het nieuwe terrein.

Gebouwtjes
Secretaris Jordy Piket vindt het uiteraard jammer dat de oude locatie niet meer beschikbaar is, maar heeft het volste vertrouwen in de plek op het sportpark. “Eigenlijk hebben we meer ruimte dan voorheen en we hopen nu ook meer kinderen uit Oegstgeest en Leiderdorp te trekken. In die dorpen wordt geen huttenbouw meer gehouden.”

Donderdag lag er in elk geval al een enorme stapel pallets klaar voor de huttenbouw. “Aan de Vliet hadden we beschikking over een paar kleine gebouwtjes, die missen we hier. We hebben dat op kunnen lossen met twee reusachtige evenementententen.”

Terwijl hij tevreden rondkijkt concludeert Piket, ‘we zijn helemaal klaar voor volgende week, laat de kinderen maar komen’.

Leiden Maatschappij


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×