Club Oegstgeest is een opvolger van de DD-club. (Foto: Archief Sleutelstad)

Club Oegstgeest moet dorpsgenoten met elkaar in contact brengen

Meer contact met buurtbewoners. Dat is het doel van het nieuwe initiatief Club Oegstgeest van burgerinitiatief Langer Zelfstandig Leven Oegstgeest. De club gaat vanaf nu activiteiten organiseren en aanraden, waar iedereen uit Oegstgeest aan deel kan nemen.

Club Oegstgeest is een opvolger van de DD-club, de derde donderdag club, waar elke derde donderdag van de maand een maaltijd georganiseerd werd gericht op verbinding. Maar omdat dat soort initiatieven er al meer zijn in het dorp, vormt het burgerinitiatief zich om naar Club Oegstgeest.

De nieuwe club richt zich op verschillende delen van Oegstgeest, en heeft de gemeente daarom voor het gemak in vijf delen opgedeeld. Mensen kunnen zich aansluiten bij activiteiten in hun buurt. Leden van Langer Zelfstandig Leven Oegstgeest zijn welkom, maar niet-leden mogen ook een keer meekijken, voordat ze voor 15 euro per jaar per huishouden lid worden. Deelname aan de activiteiten is gratis, tenzij een activiteit zelf kosten met zich meebrengt.

Activiteiten worden bekend gemaakt in de agenda van de nieuwsbrief bekend gemaakt. Aanmelden kan door een mail te sturen naar het in de nieuwsbrief genoemde mailadres. Meer informatie is te vinden op de website van Club Oegstgeest.

 

Maatschappij Oegstgeest


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×