(Foto: Esther de Ruiter)

Nog geen knips, wel afsluitingen in Lage Mors

“De timing is echt grandioos”, zegt Esther de Ruiter over de werkzaamheden die de gemeente Leiden heeft aangekondigd in haar wijk. De bewoonster van de Lage Mors is al weken bezig met het ophalen van handtekeningen tegen een aantal afsluitingen die de gemeente wil doorvoeren om doorgaand autoverkeer uit de wijk te weren. “En nu dit. Niemand weet wat ze gaan doen.”

“Voor wie de Lage Mors nog wil bereiken: de eerste foto is van de Damlaan, de tweede van de Sluisstraat en de derde en de vierde zijn of voor de Lage Morsweg óf voor de Dijkstraat. Ze staan namelijk gelijk aan elkaar, maar dan tegenovergestelde richting. Verderop staat nog een bord. Voor 12 augustus. Ik vind het ook wel een mooie planning, aangezien ook de Doctor Lelylaan dicht is.”

Mogelijk gaat het om het leggen van kabels, denkt De Ruiter. “Dat heb ik weleens eerder meegemaakt. Dan hoeft de gemeente geen bewonersbrief te sturen, omdat ze alleen de vergunning afgeven. Het bedrijf dat de werkzaamheden uitvoert is dan zelf verantwoordelijk voor het geven van informatie aan de buurt. We gaan het zien”

Leiden Maatschappij


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×