De kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens is te bezoeken zonder audiovisuele prikkels. (Foto: Mike Bink)

Prikkelarme ochtend in museum van Oudheden

Het Rijksmuseum van Oudheden opent zaterdagochtend 9 augustus de deuren aan het Rapenburg voor een ‘prikkelarme’ ochtend. Kinderen en hun ouders zijn dan welkom in het museum voor een ochtend zonder herrie of knipperende beelden.

De kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens is te bezoeken zonder audiovisuele prikkels. De spellen bij de tentoonstelling blijven aan staan, maar andere audiovisuele extra’s zijn uitgeschakeld.

Kinderen met ADHD of Autisme hebben vaak last van overprikkeling. Maar ook mensen met hersenletsel of chronische aandoening hebben profijt van een prikkelarm museumbezoek.

De speciale ochtend in het museum wordt georganiseerd in samenwerking met stichting Onbeperkt Genieten en duurt van 8.30 uur tot 10.00 uur.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Cultuur Leiden Maatschappij

Laatste Nieuws

Automobilist ramt verkeerspaal in Zoeterwoude

5 oktober 2026

Pointer: Leiden onderzocht geroofd Joods vastgoed alleen met vooronderzoek

5 oktober 2026

PvdD stelt Kamervragen over mogelijke druk op Katwijk bij komst Eli Lilly

4 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×