Weer botsing bij Corbulotunnel op N434

Begin juli vorig jaar ging de N434 tussen Leiden en Wassenaar open als nieuwe verbindingsweg tussen de A4 en de A44. De weg maakt onderdeel uit van de RijnlandRoute en zorgt voor een snelle verbinding tussen de twee rijkswegen. Tot over het goede nieuws. Maar niet alles is positief.

Op de weg en dan met name rond de Corbulotunnel en de bochten in de N434 vinden relatief veel ongevallen plaats. Ook donderdagmorgen ging het weer mis. Een automobilist is even na 7.00 uur tegen een tunnelwand gebotst. Dat gebeurde in de bocht richting de Corbulotunnel op de N434 bij Wassenaar. Dat was minstens het tiende ongeval sinds de opening van de verbindingsweg.

De politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. De bestuurder van de auto is door ambulance personeel nagekeken, maar vervoer naar het ziekenhuis bleek uiteindelijk niet noodzakelijk. De oorzaak van het ongeval is niet bekend. Een bergingsbedrijf heeft het beschadigde voertuig geborgen. Vanwege het ongeval was de Corbulotunnel vanaf de A44 in de richting van de A4 bij Leiden enige tijd afgesloten.

112 Sleutelstad Leiden Wassenaar


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×