Afgelopen week vond de eerste editie van het Mantelzorgcafé plaats in Leiderdorp. De avond waarop mantelzorgers informatie krijgen, ervaringen kunnen delen, vragen kunnen stellen en steun vinden bij elkaar en bij professionals werd goed ontvangen.
Het thema van deze eerste bijeenkomst was ondersteuning vanuit de gemeente Leiderdorp. “De sfeer was fijn, waardoor de twintig deelnemers zich vrij voelden om hun verhaal te delen. Ook vonden ze het fijn informatie te krijgen over (regel)zaken waar je als mantelzorger mee te maken hebt”, aldus de organisatoren die dan ook tevreden terugkijken op de geslaagde start. Op verzoek van de aanwezige mantelzorgers wordt het Mantelzorgcafé nu iedere maand in deze vorm georganiseerd. “Daarmee willen wij mantelzorgers in Leiderdorp en omgeving blijvend informeren, ondersteunen en versterken.”
De eerstvolgende editie is op donderdag 16 oktober in theater De Sterrentuin. De inloop is vanaf 19.15 uur. Het programma is van 19.30 tot 21.00 uur. Gastspreker deze avond is Henri Nieuwhuis van Zicht op Geld. Hij spreekt over financiële gevolgen (en voordelen) bij opname van een partner in een zorginstelling.
Leiderdorp MaatschappijSleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907