(Foto: K&G)

Marchingband K&G treedt op in Qatar

Marchingband K&G uit Leiden heeft deze week opgetreden in Doha in Qatar. “Het optreden is uniek in de bijna honderdjarige geschiedenis van de Leidse vereniging, nooit eerder trad K&G buiten Europa op”, laat de vereniging weten.

K&G trad op bij een evenement rond volbloed Arabische paarden. “Zes weken geleden werd K&G benaderd door een evenementenbureau uit Doha dat wereldwijd producties verzorgt. Hoewel vrijwel alle partijen al akkoord waren, liet het definitieve akkoord van de hoofdproducent nog even op zich wachten.”

Internationaal evenement
“Op dinsdag 25 november jl. kwam een reactie uit Qatar: de producent gaf groen licht en bevestigde dat K&G onderdeel uit ging maken van het internationale evenement.”

“Deze uitnodiging is een bijzondere en mooie erkenning voor onze vereniging, en bewijst des te meer dat K&G al vele decennia op internationaal topniveau presteert. Natuurlijk is deze uitnodiging ook een fantastische ervaring geweest voor de leden van onze Show- and Marchingband”, aldus René Truijers van de vereniging.

 

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Cultuur Leiden Maatschappij

Laatste Nieuws

Sticker op PBD-containers helpt Zoeterwoudenaren afval scheiden

16 oktober 2026

Straatintimidatie en discriminatie moeten plek krijgen in regionaal politieplan

16 oktober 2026

Fractie VVD Leiden uitgebreid met twee duoraadsleden

16 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×