(Foto: Liever in Leiden)

Verrassend uit eten tijdens Leidse Restaurantweek

Nog een paar weekjes en dan is er weer de stadsbrede proeverij tijdens de Leidse Restaurantweek. Tussen 31 januari en 8 februari is het mogelijk om kennis te maken met restaurants die je wellicht nog niet kent.

Daar het beantwoorden van enkele vragen, wordt een restaurant geselecteerd. De bezoekers weten dus niet van te voren waar ze terecht zullen komen.

Meer dan dertig restaurants doen mee. Het gaat om een brede vertegenwoordiging van wat Leiden op dat vlak te bieden heeft. Van Brasserie Rumour en De Pizzabakkers tot In den Doofpot en Het Prentenkabinet.

Er zijn menu’s in drie verschillende prijsklassen: 29,50, 39,50 en 49,50 per persoon. Op 26 januari krijgt iedereen die heeft gereserveerd te horen aan welk restaurant ze zijn gekoppeld door de organisatie van de Leidse Restaurantweek. Die is ook nu weer in handen van het Leidse bedrijvenplatform ‘Liever in Leiden’ van Centrummanagement Leiden.

Economie Leiden


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×