Vuurwerk in Leiden
(Foto: Reanne van Kleef)

Beperkte schade na rustige jaarwisseling in Oegstgeest

Hoewel het landelijke beeld er dit jaar somber uitzag, viel de jaarwisseling in Oegstgeest relatief mee. Er kwamen drie politiemeldingen en één brandweermelding binnen tijdens de jaarwisseling. Dat meldt burgemeester Emile Jaensch in een brief aan de gemeenteraad.

Wel zijn er dit jaar weer vernielingen gepleegd aan gemeente-eigendommen. Maar er is wel minder schade gepleegd dan vorig jaar. In totaal werd er voor 2.635,00 euro aan eigendommen vernield. Vijf prullenbakken moesten eraan geloven, en er is schade bij een speelplaats. Vorig jaar was de schade 3.440,00 euro.

Een inwoner van het dorp kreeg vooraf een ‘last onder dwangsom’ opgelegd vanwege het bezit van illegaal vuurwerk. Bij een last onder dwangsom krijgt iemand een waarschuwing. Maar wanneer er opnieuw een overtreding wordt vastgesteld, moet er een hoge boete betaald worden.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Maatschappij Oegstgeest

Laatste Nieuws

Oekraïense jongeren geven benefietconcert

22 oktober 2026

Senia introduceert leesclubs in Leiden

22 oktober 2026

Gemeenteraad van Zoeterwoude stelt nauwelijks schriftelijke vragen aan het college

22 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×