
Automobilisten moeten in maart rekening houden met afsluitingen op de A4 tussen Zoeterwoude-Rijndijk en Roelofarendsveen. Rijkswaterstaat voert daar onderhoud uit aan het wegdek en andere onderdelen van de snelweg. De extra reistijd kan oplopen tot een half uur.
Van vrijdag 6 maart 22.00 uur tot maandag 9 maart 05.00 uur is de A4 in de richting naar Amsterdam volledig afgesloten tussen oprit 6A Zoeterwoude–Rijndijk en afrit 5 Roelofarendsveen. Verkeer richting Amsterdam wordt omgeleid via onder meer de A12 en de A2.
Omleiding
Vanaf knooppunt Prins Clausplein loopt een alternatieve route via de A4, de N434 Corbulotunnel en de A44 richting knooppunt Burgerveen, waar weggebruikers de A4 weer kunnen oprijden. Verkeer vanuit Zoeterwoude–Rijndijk wordt omgeleid via de N11 en de N207 richting Burgerveen. De omleidingen worden aangegeven met gele borden en digitale informatiepanelen.
Een week later, van vrijdag 13 maart 22.00 uur tot maandag 16 maart 05.00 uur, zijn afrit 6 bij Hoogmade en verzorgingsplaats Aurora afgesloten. Automobilisten worden dan omgeleid via afrit 5 bij Roelofarendsveen.
Kuil
Tijdens het eerste weekend wordt onder meer een grote kuil in het asfalt, over de volledige breedte van de rijbaan, hersteld. Daarnaast voert Rijkswaterstaat werkzaamheden uit aan verlichting, markeringen, geleiderails, groenvoorziening en watergangen waar dat nodig is.
Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers om hun reis uit te stellen of buiten de spits te plannen. Ook thuiswerken of samen reizen kan helpen om hinder te beperken. Weggebruikers wordt aangeraden voor vertrek de actuele verkeersinformatie te raadplegen en rekening te houden met extra reistijd.
Leiden Maatschappij RegioSleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907