
De kruispunten Leidseweg-Bachlaan en Leidseweg-Mozartlaan in Voorschoten worden opnieuw ingericht. De bewonersavond die de gemeente op dinsdag 3 maart zou organiseren, is echter uitgesteld.
Na de tweede bijeenkomst met de klankbordgroep was de gemeente ervan overtuigd dat de gekozen ontwerpen op ieders steun konden rekenen. Daarop werd de bewonersavond gepland maar afgelopen week bleek dat enkele leden van de groep toch twijfels hebben.
Klankbordgroep
“We vinden het belangrijk om niet aan die twijfels voorbij te gaan”, laat de gemeente weten. “Daarom wordt er nu eerst een derde bijeenkomst met de klankbordgroep georganiseerd. In goed overleg wordt dan onderzocht hoe tot een breder gedragen voorstel kan worden gekomen.”
Nieuwe uitnodiging
“Het spijt ons dat we deelnemers die zich voor de avond hebben aangemeld zo op het laatste moment moeten teleurstellen”, laat een woordvoerder van de gemeente weten. “Wij zullen zo snel mogelijk een nieuwe uitnodiging versturen.”
Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907