
Over twee maanden wordt de 35e editie van de Leiden Marathon gehouden. Zonder de hulp van de ongeveer duizend vrijwilligers zou dat sportieve evenement nooit georganiseerd kunnen worden en daarom was er zaterdag een open dag om nieuwe vrijwilligers aan te trekken.
Om allerlei redenen vallen er in de loop der jaren altijd wel vrijwilligers af en om het aantal op peil te houden werd voor het eerst een open dag gehouden. Daar kon iedereen informatie krijgen over de vele taken die er tijdens en rondom zowel de hardloopmarathon, als de wandelmarathon zijn. Er waren kraampjes met uitleg over bijvoorbeeld de verzorgingsposten, de helpdesk, de uitgave van startnummers en de opbouw en inrichting van de Garenmarkt. De informatie werd gegeven door medewerkers van het Marathonbureau en bestaande vrijwilligers.
De hele middag kwamen er groepjes oude en nieuwe vrijwilligers binnen. Na afloop keek Marathonbureau medewerker Mok Scheffer – van Deelen tevreden terug op deze eerste open dag. “We hebben leuke gesprekken gehad en een aantal bezoekers heeft zich gelijk al opgegeven als vrijwilliger. Wie mee wil werken aan dit grootste sportevenement van Leiden kan een mailtje sturen naar info@marathon.nl of bellen met het Marathonbureau op 071-5144461.























Leiden Sport
Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907