(Foto's/video: Chris de Waard)

Nieuwe bewegingstoestellen in gebruik genomen in Huigpark

Een sportboulevard. Als je het aan wethouder Ashley North vraagt, kan het Huigpark in Leiden langzamerhand zo wel genoemd worden. In het park werden donderdag drie nieuwe bewegingstoestellen in gebruik genomen. Die zijn gedoneerd door de vitaliteitsstichting van advocaten- en notarissenkantoor Teekens Karstens, TK Challenge.

Dat is een aanvulling op de bestaande sportvoorzieningen in het park. “We hebben immers al een basketbalveld en een calisthenicspark”, zegt North.

Gestalte
Robert Jan Stoop van TK Challenge: “We hebben een hele leuke partner in het Singelpark. En dat is het leuk om dingen te vinden die de vitaliteit ook gestalte geven.”

De betrokkenen hopen dat mensen de apparaten gaan gebruiken tijdens een rondje Singelpark. “Het is een goede aanvulling op het wandelen in het Singelpark”, zegt ook bewegingsambassadeur Sander van Weerlee, die de toestellen aan de aanwezigen demonstreerde.

“We bewegen tegenwoordig veel te weinig”, zegt Van Weerlee. “We zitten veel te veel en dat is echt niet de bedoeling. En dit zorgt ervoor dat als je gaat wandelen in het Singelpark je ook nog wat extra’s kan doen.”

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Maatschappij Sport

Laatste Nieuws

COC Leiden zoekt vrijwilligers tijdens open dag

4 november 2026

Stilteruimte Alrijne Ziekenhuis open voor jaarlijkse gedenkdag

4 november 2026

Nieuwe aanwinst voor Motorhuis Leiden: BYD

4 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×