(Foto's: Toon van der Poel)

Ambulancepersoneel ontzet door politie na agressie

De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag rond 3.00 uur ambulancemedewerkers bijgestaan die tijdens hun werkzaamheden werden belaagd. De ambulance verleende hulp bij een woning aan de Sparrenrode in Leiden.

Volgens een persvoorlichter van de politie is door een nog onbekende oorzaak agressie ontstaan richting het ambulancepersoneel. “Uiteindelijk is de situatie gede-escaleerd.” Over de aard van het incident doet de politie verder geen mededelingen, omdat het om een medische kwestie in de privésfeer gaat.

Vanwege het incident werden een tweede ambulance, een Officier van Dienst Geneeskundig (OvD-G) en meerdere politie-eenheden naar de Sparrenrode gestuurd.

Op 26 juni werd in de omgeving ook ambulancepersoneel belaagd. Daarbij vond daadwerkelijk een mishandeling plaats.

112 Sleutelstad Leiden


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×