Show en Marchingband K&G uit Leiden is wereldkampioen geworden op zowel het onderdeel Mars als bij het onderdeel Show tijdens het Wereld Muziek Concours in Kerkrade.
K&G wist bij de mars bij de Championship Division 95,88 punten te halen. Daarmee haalde het nipt het Katwijkse DVS in, dat K&G op de hielen zat met 95,31 punten.
Verschillen
In de Championship Division Show haalde het Leidse gezelschap 96,29 punten binnen. Ook daar waren de verschillen klein. Het Japanse Nishihara High School werd op dat onderdeel tweede met 95,60 punten.
Op de showtitel was K&G in 2009 voor het laatste wereldkampioen. De vereniging wist de titel voor de Mars in 2013 voor het laatst binnen te slepen.
“Wij willen iedereen die ons de afgelopen tijd een warm hart heeft toegedragen enorm bedanken voor alle steun. Inmiddels zijn wij weer onderweg naar Leiden, waar we nog heel lang zullen nagenieten van dit geweldige resultaat”, laat de vereniging in een eerste reactie weten.






Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907