De Stevenshof staat komende zaterdag in het teken van het wijkfeest. In het Stevenspark zijn die middag tal van activiteiten. Onder andere een markt met eten, activiteiten, demonstraties van verenigingen uit de wijk en spullen die te koop worden aangeboden.
Voor kinderen tot twaalf jaar is er onder meer een springkussen en zijn er spelletjes. Ook kunnen zij zich laten schminken. Bezoekers kunnen daarnaast kennismaken met verschillende clubs en activiteiten uit de wijk. Zo kan er worden geschaakt, gesjoeld en gedart en zijn er onder meer demonstraties en activiteiten rond schilderen, yoga, line dance, vioolspelen, kleding maken, breien en haken. Ook de fotoclub presenteert zich.
Op de markt staan kramen met onder meer sieraden, kunst en tweedehands spullen. Voor wie trek krijgt, is er Indisch en Surinaams eten en zijn koffie, thee en frisdrank verkrijgbaar. Ook is er een tombola met prijzen die beschikbaar zijn gesteld door de winkeliers van winkelcentrum Stevensbloem.
Wijkvisie
De Wijkraad Stevenshof is zelf ook aanwezig en presenteert tijdens het feest de wijkvisie. Die wordt in ontvangst genomen door burgemeester Peter Heijkoop. Bezoekers kunnen informatie krijgen over het werk van de wijkraad en zich aanmelden als lid.
Spelbreker
Het wijkfeest wordt georganiseerd door de Wijkraad Stevenshof, Incluzio en BplusC, met ondersteuning van de winkeliers. Een beetje regen hoeft volgens de organisatie geen spelbreker te zijn: een deel van het terrein wordt met tenten overdekt. Als het weer echt te slecht is, wordt het feest verplaatst naar het nabijgelegen Huis van de Buurt. “Maar ook dan kan bijna alles gewoon doorgaan”, belooft Marianne Mathijssen van de werkgroep cultuur van de wijkvereniging.
Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907