Weer trein ontspoord tussen Leiden en Alphen

Voor de derde keer in enkele weken tijd is vannacht een trein ontspoord tussen Leiden en Alphen aan den Rijn. De werktrein liep ter hoogte van Zoeterwoude uit de rails.

De NS voert al geruime tijd werkzaamheden uit aan het spoor tussen Leiden en Alphen. Begin augustus ontspoorde even voorbij station Leiden Lammenschans ook al een werktrein. Vorige week ontspoorde op hetzelfde traject een goederentrein met stenen. Bij geen van de ongevallen vielen gewonden.

Net als bij de twee eerdere ontsporingen is de oorzaakook dit keer nog onbekend. Door het ongeval rijden er geen treinen tussen Alphen en Leiden. De NS zet bussen in, reizigers moeten rekening houden met een vertraging van 30 tot 60 minuten.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden werktrein

Laatste Nieuws

Oegstgeestenaar bouwt appartement om tot spookhuis: 'Alleen bad- en slaapkamer normaal'

24 oktober 2026

Stormschade in Leidse regio te overzien

24 oktober 2026

Klok gaat een uur terug: wintertijd begint

24 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×