Viering 10 jaar Eurodusnie deze week van start

In april bestaat het Leidse politieke collectief Eurodusnie tien jaar en hierbij wordt tijdens drie thema-weekends deze maand stilgestaan. Op donderdag 12 april wordt de film “Eurodusnie – the movie” vertoond, een overzicht van de activiteiten van Eurodusnie in de afgelopen tien jaar. In de film zijn interviews met medewerkers van Eurodusnie te zien, maar ook beelden van acties en demonstraties in binnen- en buitenland. De film start om 20:30 en is gratis toegankelijk in de “Linkse Kerk” aan de Hooglandse Kerkgracht 4 in Leiden.

Op vrijdag 13 april is er in dezelfde locatie een zogenaamde ‘feedback-avond’, waarbij geïnteresseerde stadsgenoten hun mening en kritiek over Eurodusnie kunnen uiten. Frederik Zevenbergen (VVD), Rianne Becht (GroenLinks) en Cor Smit (stadshistoricus) zullen een aanzet tot discussie verzorgen. De avond begint om 20:30 uur.

Op zaterdag 14 april wordt het eerste 10-jarig bestaansweekend van Eurodusnie afgesloten met een optreden van de Amsterdamse ska-band De Hardheid, voorafgegaan door een publieksquiz over de geschiedenis van Eurodusnie. Deze avond vindt tevens plaats in de zaal naast ontmoetingsruimte ‘De Linkse Kerk’, begint om 20:30 uur en is eveneens gratis toegankelijk.

Het volledige programma van het tienjarig bestaan is te bekijken op de website www.eurodusnie.nl.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Politie oefent met knalpatronen in Zilverfabriek

12 oktober 2026

Van Belgische muziekschool naar Leidse jazzpodia

12 oktober 2026

Vrachtwagen met graafmachine in brand

12 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×