Burgemeester Lenferink ontstak de 'eeuwige vlam' op de Doezastraat nadat hij de fakkel had overgenomen van de estafettelopers die hem vannacht meebrachten uit Wageningen. (Foto's: J.P. Kranenburg).

Bevrijdingsvuur voor zevende keer van Wageningen naar Leiden

Voor de zevende keer is het Bevrijdingsvuur vannacht door 12 estafettelopers van de Leiden Road Runners Club van Wageningen naar Leiden gebracht. Gisteravond woonden de Leidse lopers eerst een plechtigheid bij Hotel de Wereld bij om vervolgens rond 00.30 uur aan de tocht naar Leiden te beginnen.

Voorzitter Guy Seelen van de LRRC beloofde – nadat burgemeester Lenferink met de fakkel de ‘eeuwige vlam’ had ontstoken – dat zijn hardloopvereniging de estafette in elk geval nog drie keer gaat volbrengen: “Dat decennium maken we sowieso vol.”

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden

Laatste Nieuws

Eerste LEFtival: volop gespiekt bij de buren

14 oktober 2026

Universiteit Leiden achter brief van kennisinstellingen en studenten

14 oktober 2026

Dreigend drinkwatertekort roept vragen op over komst Eli Lilly

14 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×