Nathalie Wanga (links) wordt de komende periode vervangen door een oude bekende uit de Leidse politiek. Oud-fractievoorzitter Antoine Theeuwen keert tijdelijk terug in de raad. (Archieffoto: Chris de Waard).

Raadsleden SP en VVD tijdelijk vervangen

SP-raadslid Natalie Wanga wordt vanaf morgen tijdelijk vervangen door oud-fractievoorzitter Antoine Theeuwen van de SP Leiden, “In Antoine zie ik een waardige, zeer competente en ervaren tijdelijke vervanger”, schrijft Wanga op de website van de SP Leiden.  Wanga is tijdelijk uit de running, omdat ze een operatie moet ondergaan.

2015-11-26 23.04.11

Er wordt morgen nog een tweede raadslid tijdelijk vervangen. Bij de VVD Leiden neemt duoraadslid Maarten Dirkse de komende maanden waar voor Margreet van Wijk – Meijer die met zwangerschapsverlof gaat. Van Wijk is ook voorzitter van de raadscommissie Stedelijke Ontwikkeling. Daar wordt ze vervangen door GroenLinks-raadslid Walter van Peijpe en D66-raadslid Peter Bootsma.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Politiek

Laatste Nieuws

Eerste LEFtival: volop gespiekt bij de buren

14 oktober 2026

Universiteit Leiden achter brief van kennisinstellingen en studenten

14 oktober 2026

Dreigend drinkwatertekort roept vragen op over komst Eli Lilly

14 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×