(Foto: Lisa Boot).

Twee Leidse rugbyspelers naar finale Europees Jeugdkampioenschap

Het Nederlands rugby team onder 18 heeft de finale van het Europees Kampioenschap in Frankrijk bereikt. In de selectie van jong Oranje zitten ook Jake Stamenkovic en Reda Dadi, twee spelers van de Leidse rugbyclub DIOK. Vrijdagavond speelt Nederland de finale tegen Rusland.

Jake Stamenkovic zal in die finale niet meer in actie komen door een blessure. Tijdens de halve finale tegen Duitsland is zijn heup uit de kom geraakt.

Voorzitter Cees Ahsmann van DIOK is erg trots op de jeugdspelers van zijn vereniging. “Elk resultaat is een uitkomst aan wat eraan vooraf gegaan is. Het is fantastisch dat deze jongens zo hard hebben getraind om dit te bereiken. Chapeau!”

Twee andere jongens die ook bij DIOK in het onder 18 team spelen, hebben de selectie van Jong Oranje nét niet gehaald. Ahsmann: “Dat stimuleert ze om er nog een schepje boven op te doen. Doorzetten is onze kracht. Onze jeugd is echt in opkomst, dat is ook een gevolg van de uitstekende trainers bij onze club.”

Leiden Sport


Studio
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

×